Staropramen extrachmelená 12° 5.2%

Код товару: 8593868006175 Катагорія: Країна

Виробник :Staropramen
Фасовка:Банка
Країна: Чехія
Пастеризація: Так
Сорт пива: Світле
Міцність:5,2%
Об`єм:0,5л
Екстра охмелений

1032,00 

Надіслати електронною поштою, коли товар буде в наявності

Світлий лагер. Справді гірке дванадцяте (Plato) пиво, яке отримало свій виразний смак завдяки п’ятикратному охмеленню напівраннім червоним жатецьким хмелем. Жоден рейтинг чеського пива можна уявити без «Staropramen».
Вперше виробництво було запущено ще в 1869 році. Лінійка продукції заводу включає не тільки звичний світлий лагер, а й унікальне напівтемне гранатове пиво, створене за оригінальним рецептом 1884 року і золотисто-коричневе Staropramen Selection – лагер, зварений з трьох видів хмелю і різних видів солоду. З 2012 року компанія відноситься до Molson Coors (США), і багато хто з своїх нагород марка завоювала вже в період американського «панування» (Gold Brewer’s Seal, Pivex Gold Cup і інші). Заводу Staropramen належить і ще один відомий в Чехії бренд пива – Velvet. Воно було створено як свого роду аналог ірландського Guinness і відрізняється яскравим «лавинним» ефектом, стійкою піною декількох відтінків і вершковим смаком з легкою гіркуватістю.

Staropramen походить від пивоварні, розташованої в самому центрі Праги. З використанням традиційних чеських методів пивоваріння. Найкраще чеське пиво Staropramen – одне з найвідоміших сортів чеського пива у світі, воно вирізняється повним смаком, приємною питкістю, вражаючим ароматом хмелю, насиченим золотистим кольором та високою якістю натуральних інгредієнтів. Лінійка налічує більше 10 варіантів напою, кожен з яких має свої особливості. Світлі сорти мають виразний солодовий відтінок у смаку. А безалкогольна версія цього пива вважається кращою в даній категорії.

Лінійка налічує більше 10 варіантів напою, кожен з яких має свої особливості. Світлі сорти мають виразний солодовий відтінок у смаку. А безалкогольна версія цього пива вважається кращою в даній категорії.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Staropramen extrachmelená 12° 5.2%”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *