Словаччина

Пивоварні Словаччини

HEINEKEN NV

   HEINEKEN є лідером на словацькому ринку пива вже більше 20 років і частиною однієї з найбільших пивоварних груп у світі – HEINEKEN NV.
    Історія пивоварні розпочалася у 1969 році. Пиво нової пивоварні було названо Zlatý Bažant і швидко завоювало популярність у тодішній Чехословаччині. Вже протягом перших десяти років діяльності пивоварні пиво Zlatý Bažant почало експортуватися до 12 країн світу.
   Коли власником пивоварні став нідерландський пивоварний гігант Heineken, він інвестував кошти в модернізацію та розвиток пивоварні. І тоді, у 1995 році настав новий розвиток історії пивоварні та бренду Zlatý Bažant. Внаслідок активності нового власника обсяги продажу пива Zlatý Bažant на ринку Словаччини за кілька років подвоїлися, а солодове виробництво пивоварні стало найбільшим у регіоні з потужністю 140 тисяч тонн солоду на рік.

Бренди Pivovar HEINEKEN

KELT

Kelt – символ чесного пива з 1998 року.
  Рецепт, за яким  його   виготовляють, втілює майстерність і чесний підхід до ремесла, яким здавна славилися кельти.   Його збалансований гіркий смак і високоякісну сировину, яка використовується для його виробництва, цінують серйозні чоловіки
   “Кельт” – пиво світле, з запахом ячменю, густою піною і присмаком кави. Вміст алкоголю в “кельтів” – 4,8%.  Напій вариться на пивоварні Heineken Slovensko.
Heineken Slovensko a.s., після того, як у 2007 році представила своє десятирівневе розливне пиво Kelt , наповнене у скляні пляшки об’ємом 0,5 л, а потім – у пластикові пляшки об’ємом 1,5 л, випускає новинку –  Kelt 10% , заповнене в алюмінієву банку об’ємом 0,5 л.

ZLATÝ BAŽANT

Історія «золотого фазана» починається 1969 року в невеликому містечку Гурбаново. Саме тут уперше розпочала свою роботу словацька пивоварня, побудована на базі заснованого двома роками раніше солодового виробництва. Новинка швидко здобула популярність у тодішній Чехословаччині. І вже протягом перших десяти років пиво «Zlaty Bazant» почали активно експортувати до 12 країн світу. 1971 був ознаменований деякими технологічними впровадженнями. Було запущено першу в державі лінію з розливу пива в бляшанки. З 1995 року пивоварня отримала новий виток свого розвитку: підприємство викупила нідерландська корпорація Heineken і одразу інвестувала величезні фінансові кошти в модернізацію та оновлення виробництва. Велику увагу було приділено і маркетингу. Це значно посилило позиції марки “Златий Базант” на світовому ринку. Результат такої бурхливої ​​діяльності не забарився. За модернізацією відбулося значне зростання обсягів продажу пива. На внутрішньому ринку він зріс удвічі.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Поява пивоварні Měšťanský pivovar Plzeň, яка потім стала відома як Plzeňský Prazdroj, обумовлена ​​двома чинниками: любов’ю громадян до пива та невдоволенням мешканців Пльзені якістю пива, які варили місцеві пивовари. Через недотримання технічних норм якість напою в місті різко знизилася. Все це призвело до того, що в 1838 довелося знищити кілька десятків бочок пива. У тому ж році на міських зборах було ухвалено рішення збудувати свою міську пивоварню. Так у 1842 році з’явився Mеšťanský pivovar Plzeň.
   Головною метою стало варіння “баварського пива”. Для цього було запрошено Йозефа Грола з Баварії, який став першим пивоваром компанії. Свою першу партію він зробив 11 листопада 1842 року. Завдяки баварським технологіям та місцевим ресурсам, йому вдалося зварити незвичайний для того часу напій, який пізніше став відомий як пізнер, також відомий як “пльзеньський тип пива” або пілснер.
   У 1843 році Якуб Пінкас, кравець із Праги, замовив у свого друга два відра пльзеньського пива. Пінкас був настільки зачарований його смаком, що вирішив залишити пивну справу і відкрив свій ресторан і готель — « U Pinkasů» , куди став привозити пілснер. Це починання виявилося успішним.

Mеšťanský pivovar Plzeň став відомим не лише у Празі, а й у Відні. Така популярність сприяла тому, що 1885 року броварню відвідав Франтішек Йозеф I, імператор Австрії. На даний момент Plzeňský Prazdroj є великою компанією, яка володіє декількома популярними брендами. Деякі з них мають довгу історію, як і сам Plzeňský Prazdroj. Компанії належать: Gambrinus, Kozel, Radegast, Kingswood та Plzeňský Prazdroj.
   Крім того, компанія веде активну благодійну діяльність та підтримує громадське життя поблизу пивоварень. З цією метою було засновано фонд Fond Plzeňského Prazdroje. У рамках своєї роботи фонд проводить екологічні кампанії, акції, що підтримують традиції, заходи щодо розвитку туризму, а також надає допомогу при надзвичайних ситуаціях

Бренди Pivovar Plzeňský Prazdroj

Історія торговельної марки почалася взимку 1869 року, коли було отримано дозвіл на будівництво у Plzeň другого пивоварного заводу, що розташувався неподалік муніципальної броварні Plzeňský Prazdroj, вже досить відомої випуском нового на той час виду пива —Pilsner . Влітку того ж року у місті було офіційно засновано Першу акціонерну броварню, що розпочала випуск пива під назвою Gambrinus.

Значна частина історії виробництва пива Gambrinus пов’язана з династією броварів Главачеків (чеськ. Hlaváček). 1929 року конкурс на місце броваря на підприємстві виграв Франтішек Гловачек, який згодом став управляючим броварнею, а з початком процесів націоналазації у повоєнній Чехословаччині — першим генеральним директором національного пивоварного об’єднання. Значною мірою завдяки зусиллям Франтішека Гловачека броварню у Пльзені, практично повністю зруйновану під час Другої Світової війни, було відбудовано. Згодом виробництво пива Gambrinus очолив син Франтішека Главачека Іво, а на сьогодні головним броварем цієї торговельної марки є його онук Ян, чий підпис розміщується на сучасних етикетках пляшок Gambrinus.

1994 року броварня-виробник пива Gambrinus увійшла до пивоварної групи, очолюваної броварнею Plzeňský Prazdroj, виробником популярного пива Pilsner Urquell. 1999 року ця пивоварна група стала частиною активів корпорації South African Breweries, яка, у свою чергу, згодом стала співзасновником одного з найбільших світових виробників пива SABMiller, якому наразі й належить торговельна марка Gambrinus.

VELKOPOPOVICKY KOZEL

З 1874 року VELKOPOPOVICKY KOZEL є символом дбайливого підходу до приготування пива, і за сумлінний підхід його цінують не тільки на батьківщині, а й на багатьох світових пивних конкурсах.

Plzeňský Prazdroj Slovensko – провідна пивоварна компанія та одна з найсучасніших пивоварень у Центральній Європі. Портфоліо брендів, які щорічно отримують нагороди на міжнародних і місцевих конкурсах якості, включає Pilsner Urquell, Šariš, Velkopopovický Kozel, Radegast, Gambrinus, Topvar, Smädný Mních, Excelent, безалкогольне пиво Birell і сидр Frisco.

Velkopopovicky Kozel  – популярне і відоме практично всім чеське пиво. Вариться за традиційними рецептами на пивоварні Velke Popovice, розташованої недалеко від Праги. Також сьогодні діє виробництво цього пива в місті Plzeň, на заводі «Plzeňský Prazdroj ». На заводі готують чотири сорти, найпопулярніший з яких — темний із шоколадно-фруктовим смаком (подають навіть до десертів). В цілому всі сорти мають характерний гіркуватий післясмак.

   За результатами ряду досліджень громадської думки, саме Velkopopovicky Kozel  є найбільш популярною маркою чеського пива в інших країнах. Відмінний смак цього пива підтверджений престижними золотими медалями міжнародних пивних чемпіонатів в Чикаго – в 1995, 1996, 1997 і 1999 роках.

SMÄDNÝ MNÍCH

Чи знаєте ви, що пиво варили в регіоні Шаріша серед перших ченців у замку Шаріш, тому новий бренд Smädný Mních був створений у Шаріші 12 жовтня 1993 року, слідуючи своїм історичним корінням. Воно швидко завоювало популярність завдяки чудовому смаку та найвищій якості

Plzeňský Prazdroj Slovensko – провідна пивоварна компанія та одна з найсучасніших пивоварень у Центральній Європі. Портфоліо брендів, які щорічно отримують нагороди на міжнародних і місцевих конкурсах якості, включає Pilsner Urquell, Šariš, Velkopopovický Kozel, Radegast, Gambrinus, Topvar, Smädný Mních, Excelent, безалкогольне пиво Birell і сидр Frisco.

Thirsty monk характеризується насиченою, густою та міцною піною та освіжаючим смаком. Це легке для вживання світле пиво пропонує чудову якість за неперевершеною ціною.

Ви не можете забезпечити продукту популярність,
але Ви можете оцінити його якість

Україна

Поєднання традицій та сучасності

Італія

Багата історія та національні традиції. Справжня італійська якість

Словаччина

Оригінальна продукція. Гарантована якість

Чехія

Легендарна країна – виробник чеського пива. Світові пивоварні