Італія

Виноробні

Cantina la Salute

21 лютого 1969 року, завдяки щасливій інтуїції одинадцяти перших членів-засновників, народився “Cooperativa Agricola La Salute”, який узяв назву села Понте ді П’яве, присвяченого вже в 16 столітті культу BV della Salute. Венеції. Подорож почалася в 1950-х роках, коли сільське господарство в Італії, і зокрема в районі Тревізо, складалося з невеликих сімейних підприємств і великих підприємств, що займалися вирощуванням землі.

Cantina la Salute — італійська виноробня з виноробного регіону Treviso біля річки Piave. Винороби з Cantina la Salute охоплюють велику спадщину регіону у виноробстві та ретельно застосовують сучасні технології в процесі, таким чином створюючи високоякісні італійські вина з використанням як місцевих, так і міжнародних сортів винограду. Виноградники поширюються в містах  Ponte di Piave, Monastier, Zenson, Biancade та  San Polo di Piave.  Весь виноградник захоплює чудовими пейзажами, винами та багатою історією.

Bosco Viticultori

Bosco Viticultori знаходиться в Сальгареді, в самому серці Східного Венето: землі, яка завжди була орієнтована на виробництво вина, у регіоні з великою історією та такими важливими містами, як Венеція, Верона та Тревізо, звідки походить культура Просекко.
Завдяки своєму ноу-хау, добре зміцненому з часом, і сучасному технологічному обладнанню, Bosco Viticultori створює добірну та якісну продукцію, що виражає характеристики та особливості, типові для цієї території: чистий, наполегливий, інтенсивний аромат; модульований, ніжний і чистий смак.
Ретельні операції з відбору та збору врожаю, з наступним дробленням та ферментацією, дозволяють досягти досконалості в якості та надати повноти та автентичності території.
Компанія Bosco Viticultori, добре закріплена на всій національній території, за ці роки розвинула власний міжнародний вимір, який на сьогодні становить близько 65% її обороту.
З 2012 року компанія є інтегрованою частиною Gruppo Vi.VO (Viticultori Veneto Orientale, тобто виноробів Східного Венето): основної групи виноробів, що належить до північно-східних територій Венето

Vigna Verde

Vigna Verde є жвавою групою підприємців і фермерів із понад 600 гектарами виноградників, які в сучасному та динамічному світі вирішили разом створити «Проект ланцюга поставок», щоб донести широкий асортимент місцевих продуктів до кінцевого споживача в ефективнішим і ефективнішим способом, забезпечуючи найкраще співвідношення якість-послуга-ціна.

Компанія виробляє вина вже понад 40 років, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні продукти, бездоганне обслуговування з постійним дослідженням найбільш інноваційної упаковки, щоб якнайкраще виразити наші цінності та якість території, до якої ми належимо, підвищуючи прихильність виноробів та співробітники групи.

Від виноградної лози до столу, дбайливі руки та перевірений досвід їх винороба роблять Vigna Verde завжди готовими зрозуміти смак і потреби тих, хто обирає їх продукцію.

Ви не можете забезпечити продукту популярність,
але Ви можете оцінити його якість

Україна

Поєднання традицій та сучасності

Італія

Багата історія та національні традиції. Справжня італійська якість

Словаччина

Оригінальна продукція. Гарантована якість

Чехія

Легендарна країна – виробник чеського пива. Світові пивоварні