Ігристі вина присвячені важливим моментам виноробні Cantina La Salute. Це значення числа 21 яке нагадує про дату заснування виноробні, 21 лютого 1969 року, і річницю Madonna della Salute 21 листопада.

Найкраще тільки у нас! 

Ігристі вина присвячені важливим моментам виноробні Cantina La Salute. Це значення числа 21 яке нагадує про дату заснування виноробні, 21 лютого 1969 року, і річницю Madonna della Salute 21 листопада

Виноробня розташована в самому центрі рівнини Тревізо, на лівому березі середньої течії річки П’яве, в центрі території, яка завжди була пов’язана з присутністю річки. Ретельне управління етапами виробиицтва та використання сучасних технологій дозволили компанії отримати численні нагороди та визнання на мінародних винних заходах, таких як “Decanter”, “Concours Mondial de Bruxelles”, “The Vinitaly International Competition” та регіональний відбір. “Еноконельяно”

Територія, налаштована природою і багата традиціями виноробства, здатна запропонувати ідеальні умови для дуже різних лоз. Виробництво виноградників засноване на основі їхнього покликання або особливої пристрасті винороба до виноградної лози.